Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II.

Záujem o prihlásenie

Prihlásiť sa môžete na stránke kurzu školiaceho strediska IT Learning Slovakia.

Charakteristika

Kurz Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II. je určený predovšetkým pre správcov a majiteľov väčších web stránok alebo SEO konzultantov, ktorí už s optimalizáciou web stránok majú skúsenosti. Dôraz sa kladie predovšetkým na praktické SEO problémy, ale zároveň sa kurz snaží účastníkov oboznámiť aj s teoretickými základmi príbuzných odvetví, a to s použiteľnosťou a prístupnosťou web stránok. Nemalá časť kurzu je venovaná riešeniu konkrétnych problémov webových stránok účastníkov – Workshop. Pre aktívne chápanie prednášky je vhodné mať znalosti v rozsahu základného SEO kurzu.

Priebeh

Prístupnosť a použiteľnosť

 • SEO a prístupnosť webových stránok – čo je prístupnosť webových stránok, ako súvisí so SEO, prečo je to dôležité, pravidlá prístupnosti, ako sa prístupnosť kontroluje?
 • SEO a použiteľnosť webových stránok – čo je použiteľnosť webových stránok, ako súvisí so SEO, prečo je to dôležité, pravidlá použiteľnosti
 • Web na mobilných zariadeniach – čo sú rozdiely oproti desktopovému browsovaniu, aké sú možnosti, ako testovať mobilnú použiteľnosť
 • Rýchlosť načítania stránok – je dôležitý?, ako vstupuje do „hry“?, ako testovať rýchlosť načítania a čo sú najčastejšie chyby?
 • Rich snippets – čo to je, čo to ovplyvňuje, aký štandard použiť

Návrh webu

 • Analýza kľúčových slov – čo od nej môžeme očakávať, ako nám dáta formujú štruktúru webu a navigáciu na webe, čo je a na čo slúži klasifikačná analýza kľúčových slov
 • Analýza dát nad kľúčovými slovami – čo určujú jednotlivé klasifikácie, ako určiť ich dôležitosti, ako určiť trendy, ako tieto poznatky dostať na web a ako následné práce priorizovať
 • Návrh elementov stránok – ako vytvoriť z analýzy kľúčových slov presné znenie elementov stránok – URL, title, nadpisov, či kľúčové slová do textu

Získavanie spätných odkazov

 • Redakčný plán na blog – prečo ho postaviť, ako hľadať nápady na články, ako písať články a čo s nimi potom
 • Analýza spätných odkazov konkurencie – aké stratégie používa konkurencia na získanie spätných odkazov, ktoré nástroje nám to povedia a ako dané informácie využiť
 • Sociálne siete – ako využiť sociálne siete pre offpage SEO
 • Známa značka – ako hľadať spätné odkazy pre známe firmy
 • Widgetbaiting – čo je to, kto to vie využiť a ako sa to správne robí

SEO nástroje

 • Toobary – ktoré toolbary používať a ktoré funkcie sú najužitočnejšie
 • Nástroje pre analýzu spätných odkazov – ktoré používať a ako
 • Nástroje pre analýzu kľúčových slov – ktoré používať a ako
 • Nástroje pre nájdenie článkov – ktoré používať a ako
 • Google Search Console – analýza vyhľadávania a iné užitočné informácie
 • Google Analytics – určenie ušlých príležitostí a efektívnych vstupných stránok
 • Ako merať a hodnotiť SEO – ako určiť tzv. KPIs

Modelové situácie

 • Lokálne SEO – ako sa dostať na Google mapy a mať dobré pozície
 • Duplicita – riešenia vnútornej a vonkajšej duplicity
 • Zrušenie alebo presun webu/stránky – 404 vs. 301 redirect
 • Zákaz indexovania – rozdiely medzi nofollow, meta robots, robots.txt
 • PageRank sculpting – nofollow alebo konsolidácia obsahu?
 • Viaceré weby – veľké weby, minisites a microsites
 • Weby s jazykovými mutáciami – vlastné weby, subdomény alebo adresáre?
 • Algoritmy vhľadávačov – voľná diskusia na algoritmy ako Rankbrain, PageRank, TrustRank, algoritmus HITS, Panda, Penguin, brandové algoritmy a iné

Mini workshop

 • Analýza kľúčových slov
 • Najväčšie problémy webu
 • Analýza spätných odkazov konkurencie
 • Návrh stratégie získavania spätných odkazov
 • Voľná diskusia – otázky a odpovede

Výsledok

Po absolvovaní školenia budú mať účastníci nielen pokročilé znalosti o SEO, ale budú veľmi dobre rozumieť tomu, prečo sú jednotlivé techniky dôležité a z čoho vyplývajú (prístupnosť a použiteľnosť). Tieto vedomosti im jednak umožnia robiť SEO na profesionálnej úrovni a zároveň predvídať trendy v tomto neustále sa vyvíjajúcom obore.

Účastníci si zoberú domov

 • Znalosti
 • Prednášku v PDF formáte
 • SEO odporúčania od Googla
 • Zdroje pre online nástroje
 • Zdroje pre ďalšie čítanie a vzdelávanie – slovenské, české a anglické zdroje o SEO, použiteľnosti, prístupnosti, bezpečnosti webových aplikácií a všeobecne o internetovom marketingu

Cena

Cenník
Školenie Doba trvania Cena bez DPH
Základy SEO – optimalizácia pre vyhľadávače I. 1 deň (9:00-15:00) 120,-EUR
Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II. 1 deň (9:00-15:00) 140,-EUR
SEO balík Profesionál (Základy + Pokročilé SEO) 2 dni (2 x 9:00-15:00) 230,-EUR

Referencie

Patrik Gregor, StyloveByvanie.sk

SEO kurz pod taktovkou Tibora Petáka prekonal všetky moje očakávania. Okrem podrobne a odborne vysvetlenej teórie, oceňujem následne prepojenie na prax. Obsahovo sa kurz dotkol všetkých kľúčových oblastí SEO problematiky, či už to bola analýza kľúčových slov, predstavenie jednotlivých SEO nástrojov, priblíženie “myslenia” Googlu alebo linkbuilding. Tibor je špičkový odborník, ktorého skúsenosti a vedomosti posunú každého účastníka kurzu na vyššiu úroveň. Tento kurz odporúčam všetkými desiatimi a už sa teším na ďalší!

Peter Bánoš, PeterBanos.com

Školenie Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II. bolo naozaj skvelé. Som príjemne prekvapený, že hĺbková SEO analýza nie je založená na “hlbokých dojmoch” ale matematike a štatistike. Okrem užitočných informácií, ktoré mi Tibor poskytol oceňujem, že ako špecialista na SEO, stále má akúsi vnútornú pokoru. Vtedy som aj ja nejako lepšie nastavený prijímať nové informácie.

Sonja Tokárová, Vivantina.com

Kurz mi dal presne to, čo som potrebovala – širší prehľad, lepšie pochopenie súvislostí a princípov SEO, reálne príklady (aj na našich weboch) a motiváciu skúšať všetko v praxi. Oceňujem aj materiály, ktoré sme dostali, aby sme sa mohli vzdelávať ďalej. To všetko v priateľskom prostredí a veľmi pútavo, takže čas zbehol naozaj rýchlo. Určite kurz odporúčam aj ostatným, ktorí sa chcú zlepšiť v SEO. :)

Zuzana Kučíková, Tetras.sk

Bola som veľmi príjemne prekvapená kvalitou školenia. Všetky informácie podal Tibor zaujímavo, človek sa nenudil a konečne som mala pocit, že o danej problematike mi rozpráva niekto, kto je v tom naozaj doma. :)

Zuzka Kiššová, Barnys.sk

Po absolvovaní SEO I. som ostala na SEO II., z jediného dôvodu, že človek proste chce vedieť viac a viac, pretože rozprávanie je pútavé, prostredie a prístup veľmi fajn. Za celý kurz nepríde ten moment, keď vám padá hlava na lavicu. A hlavne si odnesiete mnoho poznatkov z praxe, a „podpultových informácií“…, ktoré viete instantne aplikovať pre svoj eshop, preto sa tešíte domov, aby ste mohli mimo pracovnej doby divočieť v prestashope. Zaujímavé je aj poradenstvo a konkrétna diagnostika vášho problému, o ktorom ani nemusíte vedieť, že ho máte. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Katarína Nováková, Sensa-shop.sk

Z nuly na sto, tak by som opísala, aké malo pre mňa školenie informačný význam. Tibor vedel veľmi názorne a jasne vysvetliť každý aspekt SEO. Na školení nás nútil rozmýšľať a tvoriť. Vedela by som si predstaviť aj týždňové školenie na túto tému.

Dušan Virdzek, Flex.equipment

V minulosti som najal viaceré firmy, ktoré tvrdili, že sú v SEO najlepší. Žiaľ, výsledky nesplnili moje očakávania, v podstate to, čo robili, bolo pre mňa tajomstvom. Preto som veci zobral do svojich rúk a rozhodol sa so SEO popasovať. Som veľmi rád, že som si správne vybral a narazil na tak profesionálneho lektora. V priebehu 2 dní som sa dozvedel o veciach, ku ktorým som sa nemohol dopracovať v čase niekoľkých rokov. Od tých najlepších firiem počas spolupráce som dostával iné odpovede, aké boli moje otázky. Samozrejme, nie je to také jednoduché, že stačia dva dni školenia, ale pre ochotných pracovať to hodnotím ako najlepšiu voľbu. A mal som to spraviť už dávno. Lektor bol priateľský, otvorený, zrozumiteľný a z môjho pohľadu SEO špecialista. Týmto kurzom sa mi rozjasnila nová perspektíva v podnikaní. Môžem len doporučiť.

Ján Tóth, BioPoradna.sk

Keď mám slovami opísať kurz – myslím, že nemá na Slovensku konkurenciu. Niekoľko desiatok marketingových kurzov som už absolvoval… Ten Tiborov je o premyslenom, premakanom systéme, ktorý isto prinesie svoje výsledky. A práve tá premyslenosť a náväznosť sú v jeho prístupe očarujúce, priam fascinujúce. To isté tvrdí aj kolegynka, ktorá bola na školení pred časom :) Tým je povedané všetko.

Jakub Hulín, MladyInzinier.sk

Školenie SEO, ktoré som absolvoval v rámci vzdelávacieho balíku repas bolo pre mňa najkomplexnejším zo všetkých kurzov. Tibor nás za 2 dni zasvätil do SEO problematiky ľahkým úvodom, postupne gradoval až to skončilo pri pokročilých analýzach kľúčových slov, čo väčšina účastníkov kurzu videla po prvýkrát. Najviac ma zaujalo, ako sa analýzou kľúčových slov dokážeme dopracovať k predpokladu percentuálneho výnosu za podmienky, že dané slová bude obsahovať webová stránka obchodníka. Tibora by som rozhodne odporučil ako SEO Experta s príjemným prejavom a ľudským prístupom. Ďakujem.

Matúš Kašický, KickStart.sk

Lekcie s Tiborom boli na skvelej úrovni. Zaujímave, pútavé a obsahovo bohaté hodiny mi pomohli pochopiť logiku webových stránok, ich správne nastavenie a dôležitosť starostlivosti o ne. Do kurzov som vstupoval ako absolútny amatér v tejto oblasti, ale vďaka všetkým informáciám a pridanej hodnote, ktorú Tibor vložil do každej úrovne kurzu sa mi podarilo vytvoriť osobný blog. Snaha o aplikovanie väčšiny vedomostí zo SEO kurzov priniesla môjmu webu za 20 dní existencie stovky čitateľov, tisíce zobrazení a ako bonus aj postup do finále v súťaži Bloger Roka. Veľmi pekne ďakujem.

Lucia Kniežová, BabyPlay.sk

Toto som potrebovala absolvovat uz davno! SEO som doposial chapala ako samouk a zial mala som chabe a castokrat aj nespravne informacie. Vdaka Tvojmu skoleniu SEO I. a SEO II. sa mi zrazu otvorili oci a zacala som chapat suvislosti. Zrazu vidim chyby aj na svojom webe www.babyplay.sk a veru mam co robit, aby som vsetko dala doporiadku. V kazdom pripade bolo toto skolenie pre mna prinosom a odporucam ho vsetkym, ktori su samouci podobne ako ja a informacie o SEO maju len z “guglenia” po nete ;), resp. z dobrych rad kamaratov – SEO neprofesionalov. Tibor, dakujem velmi pekne za Tvoj profesionalny a zaroven priatelsky pristup. Na skoleni som sa citila prjemne a som vdacna za Tvoju ustretovost a ochotu veci vysvetlovat aj opakovane. Svoju robotu si robis viac nez dobre! ;)

Jozef Zelizňák, Bubo.sk

Ako človek zodpovedný za internetovú prezentáciu najväčšej cestovnej kancelárie na poznávacie zájazdy na Slovensku som si prišiel na kurz zrekapitulovať znalosti získané svojpomocne a vlastným štúdiom. Kurz ma veľmi príjemne prekvapil. Zíde sa ľuďom, ktorí so SEO len začínajú, ale veľa si tu nájdu aj skúsení. Odporúčam všetkými desiatimi.

Ľuboš Beňa, ShopMarket.sk

Absolvoval som dve školenia Tibora Petáka “Základy SEO – optimalizácia pre vyhľadávače”. Poznatky o SEU som v minulosti čerpal hlavne zo zdrojov z internetu. Na školení som zistil, že moje postupy boli celkom “správne” ale 70% úkonov som robil zbytočne a neodborne. Tak sa do toho pustím od začiatku.

Jana Piačeková

Veľmi kvalitná výučba a cenné informácie pre online marketing. Autor je špičkovým odborníkom v oblasti SEO, preto každá jedna minúta výučby bola efektívne strávenou! Veľmi pekne ďakujem!

Adam Bako, Digisys.sk

Ďakujem za naozaj kvalitné kurzy. Tibor je odborník z praxe a nezaskočila ho žiadna otázka o SEO. Odporúčam skutočne každému, kto pracuje s webom, či už ako developer, v online marketingu, ako prevádzkovateľ webu alebo online predajca.

Martina Krasňanová

Balík kurzov SEO s Tiborom boli najkvalitnejšie školenia, aké som kedy absolvovala. Veľmi dobre spracovaný kurz čo do koncepcie, obsahu a podania informácií. Lektor je na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem konkrétne praktické ukážky a tiež spracované materiály, ktoré sme ku kurzu obdržali.

Silvia Žiaková, CaneaCreativ.sk

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný, Tibor nám naozaj vysvetlil celú problematiku SEO, čomu sa vyhnúť, na čo si dať pozor a mala som pocit, že naozaj profík v obore nám prezrádza svoje know-how, čo si veľmi cením, nakoľko je to veľmi zriedkavé. Môžem bez okolkov povedať, že tento kurz mi dal viac ako 3 roky štúdia marketingu, pretože Tibor nám doslova vysvetlil, ako to je v praxi. Veľmi dúfam, že bude pokračovanie, ktorého sa s radosťou zúčastním a opäť dozviem niečo nové. Ďakujem.

Alica Simanová, StyleZuzana.sk

Zúčastnila som sa na 2-dňovom SEO školení (Základy SEO a Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače), ktoré viedol skúsený špecialista na SEO p. Tibor Peták. Tibor nám zrozumiteľným a fundovaným spôsobom vysvetlil princípy fungovania SEO, Na dokreslenie konkrétnych situácií použil príklady a citácie z praxe, ktoré mi pomohli pochopiť, čo je všetko potrebné pri “vyľaďovaní” optimalizácie svojej stránky pre vyhľadávače. Určite odporúčam jeho kurzy všetkým, ktorí sa chcú detailne oboznámiť s problematikou SEO.

Miroslav Nikodémus, Slovaktual.sk

Po dvojdňovom školení SEO Profesionál mám vďaka Tiborovi lepšiu predstavu, ako vybudovať a udržiavať prístupný a použiteľný web. Ako čistým spôsobom zviditeľniť naše okná a dvere skutočne relevantnej skupine hľadajúcich. Ako robiť web hlavne pre ľudí a popritom myslieť na vyhľadávače. Ktoré faktory SEO sú kľúčové, a ktoré majú zanedbateľný vplyv. Veľmi oceňujem Tiborov prístup, praktickú ukážku rozboru kľúčových slov a výpočtu ich skutočnej hodnoty. Potešilo ma tiež okamžité zaslanie prezentácie, xls súboru a ďalších študijných tipov mailom. Teším sa na plánovaný workshop.

Marián Mereš, Letenky.Aerodom.sk

Tibor ukázal množstvo informácií a postupov ako sa neutopiť v konkurenčných vodách online marketingu. Všetko v príjemnej a neformálnej atmosfére. Či už predávate lacné letenky alebo spodnú bielizeň, školenie SEO určite doporučujem.

Alexandra Peráčková, Translata.sk

V Bratislave som mala možnosť absolvovať viacero SEO školení či školení zameraných na Online marketing. Ani jedno školenie však nebolo natoľko prínosné ako školenie s Tiborom. Skutočná hodnota školenia je praktickosť informácií, ktoré nám sú podané a jediné praktické informácie, doslova technické údaje a príklady, ktoré prevyšovali čistú teóriu sa mi dostali zatiaľ iba od Tibora. Dúfam, že v dohľadnej dobe pridá k 1 dňovým školeniam ešte detailnejšie viacdňové workshopy.

Martin Laco, PreDomyAZahrady.sk

Tibor je SEO expert, ako sa patrí. Absolvoval som už jeho druhý kurz a môžem iba skonštatovať, že techniky, ktoré učí a používa, sú plne funkčné a overené. Avšak netreba zabúdať, že úspech Vašeho webu závisí na správnej implementácii Tiborových odporúčaní.

Juraj Čarnecký, Metrik.sk

Mal som už niekoľko ročné skúsenosti s tvorbou webov a ich optimalizovaním, ale Tiborove školenie mi v mnohom otvorilo oči. Som rád, že som sa dozvedel ako skutočne SEO funguje a načo si dať pozor, alebo naopak čo robiť pre kvalitnú web stránku. Aktuálne a vynikajúce školenie. Na všetko čo som potreboval vedieť, som dostal aj odpoveď. Odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.

Ľubomír Orság, Bohatstvo-prirody.sk

Dvojdňové školenie SEO profesional hodnotím ako veľmi efektívne a prínosné pre ďalšie smerovanie nášho projektu. Dostal som veľa predmetných a konkrétnych odporúčaní priamo na môj projekt ako aj samozrejme vysoko cenné rady pri internet marketingu. Pánovi Petákovi ďakujem a každému vrelo odporúčam.

Branislav Škorec, TvojeUbytovanie.sk

Kurz SEO – optimalizácia pre vyhľadávače s Tiborom bol vynikajúci a osobne som si z neho zobral veľmi veľa skúsenosti a nových poznatkov. Kurz SEO odporúčam úplne každému. Tiborovi patrí veľká vďaka za profesionalitu a kvalitu!

Vladimír Galajda, Biometric.sk

Kurz Pokročilé SEO môžem iba odporučiť. Prístup a skúsenosť lektora boli vynikajúce. Množstvo informácií, ktoré som získal za tieto dva dni, určite posunú našu stránku na lepšie pozície vo vyhľadávačoch. Kurz prebiehal v malej skupinke, kde sa debatovalo na konkrétne problémy a konkrétne situácie, čo určite pomôže viac ako iba teória. Jedným slovom skvela práca Tibor!

Dana Marková, DekoShop.sk

Po absolvovaní školenia som bola šokovaná, koľko nových informácii som sa dozvedela, ktoré som ale bohužiaľ už dávno mala mať od svojich doterajších SEO poradcov, s ktorými som doteraz spolupracovala. Som spokojná s investíciou do tohto kurzu, len škoda, že som nezvolila poradie najprv kurz a až potom platené SEO poradenstvo. Asi by som čo to ušetrila a výsledky by boli určite lepšie. Kurz vrelo odporúčam aj tým, ktorí si myslia, že o SEO čo to vedia, aj tým, ktorí sa zverili do rúk „špecialistom“ na SEO tak ako ja. Bohužiaľ, nie je špecialista ako špecialista. Na nášho prednášajúceho Tibora Petáka sa aj po mojich doterajších skúsenostiach v budúcnosti rada a s dôverou obrátim, keď budem potrebovať vylepšiť pozície.

Michal Zuber, NevilleWeb.sk

Excelentné vedomosti a skúsenosti. Ako takú predstavu som mal, že aké odborné znalosti Tybi podá zo svojich skúseností, ale jeho odprednášané školenie bolo nad moje očakávania. Som mu nesmierne vďačný za názornú ukážku rozboru kľúčových slov. 100% súhlasím s jeho výrokom, že najväčšia chyba je nespraviť si rozbor kľúčových slov a nevyužiť ten potenciál long tail-u. Po absolvovaní školenia sa mi potvrdilo, že ako v Čechách je SEO guru pán Prokop, tak u nás na Slovensku je SEO gurum pán Peták. :)

Michal Holaň, TlaciarenBratislava.sk

Kurz Pokročilé SEO môžem iba odporučiť a sú to moje najlepšie investované peniaze do vzdelania. Za jeden deň som sa dozvedel toľko relevantných informácií, ku ktorým by som sa nedokopal normálne ani za rok. Výhodou kurzu je, že je interaktívny a v malej skupinke. Dostane sa odpovede na každého otázky a riešia sa tam okrem všeobecných informácií aj konkrétne problémy, ktoré Vás zaujímajú a týkajú sa Vašich projektov. Na konci prichádza na radu aj analýza Vášho webu “in time” a zopár drobných rád ako vylepšiť Váš momentálny stav v oblasti SEO. Mne zostáva už iba opakovať a využívať v praxi nadobudnuté znalosti a sledovať novinky v oblasti SEO. Je čo robiť stále sa mám čo učiť. :)

Alex Kubík

Absolvovali sme vyborne skolenie s Tiborom Petakom zo serveru www.seochat.sk
Okrem optimalizacie kodu stranky sme sa venovali aj offpage a onpage optimalizacii, novinkam v google updates, ako funguje link building. Zvlast ocenujem pracu s klucovymi slovami a ich analyzu voci konkurencii. Toto skolenie by som doporucil kazdemu cloveku ktory sa snazi propagovat svoje stranky na internete co najefektivnejsie. Prve uspechy sme zaznamenali na nasich a aj zakaznickych weboch a myslim ze su velmi pozitivne! Vdaka za skolenie Tibor.

Peter Kuna, Recenzie-Hotelov.sk

Určite odporúčam! Tybi nám za tých pár hodín naložil toľko, že ešte dnes neviem, kde mi hlava stojí. Veľa-veľa nového, ale hlavne premietnutie preberaných pokročilých SEO techník priamo do konkrétnej mojej situácie. Tj. žiadna nuda, žiaden balast, ale rozbor toho, čo ma trápilo najviac, priamo na mieste a naživo. Dovolím si zdôrazniť tu opomínanú mesačnú podporu cez email v cene kurzu. Už teraz si píšem zoznam, čo všetko som zabudol na kurze vybaliť. Ľudia berte a nakupujte tento kurz, nikde lepšie nenakúpite tak cenné vedomosti. Tybi, ďakujem za veľmi profesionálny kurz, práve som začal optimalizovať.

Lukáš Adamec, Atomer.sk

Výborné školenie, z ktorého človek odchádza s plnou hlavou nových poznatkov a plný entuziazmu, ako ich následne bude aplikovať na svojich projektoch. Školenie bolo vedené v priateľskej atmosfére a problematika podaná zrozumiteľne. Najviac ma zaujali rady ako navrhovať štruktúru webu, písať kvalitné články, a ako používať odkazy v nich, aby celé úsilie bolo čo najviac efektívne.

Martin Anderko, OkuliareWayfarer.sk

Školenie hodnotím vysoko pozitívne. SEOm a SEM sa zaoberám už viac ako 2 roky, ale dozvedel som sa mnoho dôležitých informácií, ktoré som doteraz nevedel. Zaujala ma časť pri analýze kľúčových slov, kde ma niektoré veci doslova prekvapili. Tibor je fakt odborník v tom, čo robí a nezaskočila ho žiadna naša otázka. Spravujem viacero webov, takže informácie, ktoré som sa dozvedel, určite využijem. Na školenie do Bratislavy som cestoval až z ďalekého Prešova, ale žiadny kilometer neľutujem. :) Len tak ďalej!

Norbert Pocklan, DomNabytku.sk

Môžem povedať, že investícia vložená do školenia Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II. bola veľmi rozumným krokom. Celé školenie prebiehalo skôr ako workshop s konkrétnymi príkladmi v praxi, nie ako klasické prechádzanie slajdov s ich definíciami. Tibor nám prenechal naozaj veľký priestor na kladenie konkrétnych otázok ohľadom našich SEO projektov a k problematike, ktorú sme aktuálne riešili. Pre mňa boli najväčším prínosom zo školenia konkrétne príklady ako dosiahnuť efektívny linkbuilding. Získal som nový pohľad na to, ako je možné nadobúdať kvalitné spätné odkazy a ako pri tom využiť kreativitu. Okrem toho sme si odniesli cenné rady, ako čo najlepšie a do detailov doladiť onpage SEO, ako efektívne využiť rôzne SEO nástroje a mnoho iného. Môj obdiv zo školenia patrí Tiborovi aj preto, že bez problémov bol ochotný predĺžiť čas cca o 2 hodiny, nakoľko naše otázky boli nekonečné. Tibor je naozaj veľký odborník vo svojej oblasti a jeho školenie odporúčam každému, kto sa venuje optimalizácii stránok pre vyhľadávače.

Lukáš Pampurík

Domov som sa vracal zunovaný no plný nových poznatkov a informácii. Popravde nečakal som, že mám také medzery v tejto problematike a taktiež som nečakal, že niekto dokáže vypustiť také množstvo know-how…

Ondrej Šlichtík, Run.sk

K SEO problematike som sa dostal zhodou okolností a 3 roky som sa ho učil ako samouk. Mal som presvedčenie, že už neexistuje nič nové, čo by som sa mohol dozvedieť. No na kurze pokročilé SEO som sa dozvedel nové a hlavne konkrétne kroky ako zvyšovať pozície vo vyhľadávaní. Som vďačný za to, že mi Tibor aj po školení e-mailami odpovedal na konkrétne otázky.

Katarína Kriegerová, Medmark.sk

Chcela by som sa poďakovať za skvelú organizáciu SEO školenia s množstvom pre mňa nových nápomocných informácií a nápadov, ktoré verím, že mi do budúcna uľahčia prácu. Školenie som vnímala pozitívne a pokúsim sa updatovať stránky našej spoločnosti Medmark, podľa spomínaných nástrojov. V budúcnosti by som rada využila i prakticky služby Tiborovej spoločnosti v súvislosti so SEO pri príprave nových projektov.

Miroslav Meňhart, RealityProfesionalne.sk

Keď som ako majiteľ firmy začal pred časom uvažovať o svojom novom webe, dostal som sa aj k informáciám o SEO. Už vtedy som začal tušiť, že SEO je niečo, čomu väčšina ľudí zatiaľ nerozumie (našťastie J), pre úspešný web je neodmysliteľné a pre jeho majiteľov odteraz sústavná a pravidelná zábava. A tak miesto toho, aby som za SEO platil niekomu nemalé sumy, ktorých účelnosť by som si aj tak nevedel skontrolovať, rozhodol som sa tomu porozumieť sám.

Školenie „SEO balík Profesionál“ v podaní Tibora ma zaujalo pragmatickým výkladom, podalo mi kompletne a všetko najlepšie to, čo na slovenskom trhu je k dispozícii. A dokonca viac, ako som v tomto momente schopný aplikovať v praxi. Najväčšiu výhodu ale vidím v tom, že Tibor je tu naďalej pre mňa/nás a pri ďalšom napredovaní sa môžem kedykoľvek naň obrátiť o radu alebo o pomoc. A tú budem istotne potrebovať. Bol by som rád, keby školenia podobného zamerania organizoval naďalej.

Mária Mlynarčíková, Prolingo.sk

Témou SEO sa ako autodidakt zaoberám už asi rok. Rôznych informácií je na internete dostupných mnoho, ale až na kurze som si dokázala vytvoriť ucelený obraz a pochopiť mnohé informácie, ktoré som doteraz prijímala bez kontextu. Tibor Peták presvedčivo hovorí o veciach, ktorým naozaj rozumie a to tak, že mu porozumejú aj ľudia s veľmi základnými znalosťami z oblasti IT.

Martin Babic

Oba kurzy, ktoré odprednášal Tybi, boli pre mňa veľmi poučné. Dozvedel som sa veľa užitočných informácií, ktoré ma posunuli o ďalší krok vpred v tejto oblasti. Dôležitá pre mňa bola aj uvoľnená, veselá a priateľská atmosféra, v ktorej sa celý kurz niesol. Tybi bol pohotový a nezaskočila ho prakticky žiadna otázka. Je vidieť, že v tom, čo robí, je odborník a preto tento kurz určite odporúčam každému.

Zuzana Nagyová, SueWeb.sk

Keďže som nedávno začala s profesionálnou tvorbou webových stránok, bolo nanajvýš vhodné dozvedieť sa podrobnejšie o možnostiach dobrej a efektívnej optimalizácie stránok.
Rozhodla som sa využiť práve kurz Tibora Petáka, vďaka ktorému som nadobudla prehľad o všetkých dostupných možnostiach optimalizácie, ako aj možnosti konkrétnej aplikácie tak pre vlastné stránky, ako aj pre realizáciu stránok mojich klientov. Na kurze oceňujem vysokú odbornosť v danej oblasti, konkrétne príklady použitia a otvorený a priateľský prístup. Rada sa zúčastním prípadného pokračovania.

Patrik Pavlenda, SvetOkien.eu

So školením som nadmieru spokojný!!! Príjemná atmosféra, profesionálny prístup, skvelé ukážky a veľa nových zaujímavých informácií. Dozvedel som sa všetko, čo som potreboval vedieť. Odporúčam všetkým, ktorých SEO praktiky zaujímajú. Ďakujem.

Vladimír Rejholec, PrimeMedia.sk

Kurz Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II. v réžii Tibora Petáka mi pomohol pochopiť zložitejšie súvislosti optimalizácie webu pre vyhľadávače. Školenie bolo vedené profesionálne, okrem všeobecných prípadov sa preberali aj konkrétne, čo je veľkou výhodou pre všetkých s vlastnými webovými projektami. Všetky dôležité veci, ako napr. formy linkbuildingu boli vysvetlené na reálnych prípadoch, čo pomôže lepšie pochopiť problematiku. Školenie vrelo odporúčam.

Miloš Sidor

Tieto dva kurzy SEO odprednášané pánom Petákom boli pre mňa veľmi poučné a plné informácií, ktoré som na predošlom kurze SEO s lektorom z Čiech nedostal. Veľmi sa mi páčilo spojenie teórie s praxou s prechádzaním jednotlivých webstránok účastníkov a objasnení čo stránke chýba. Nestal sa síce zo mňa síce SEO špecialista, avšak začínam lepšie chápať súvislosti a pomaličky vídim aj prvé úspechy, ktoré som dosiahol najmä vďaka znalostiam z týchto dvoch kurzov. Rozhodne by som navštívil aj tretie pokračovanie!

Martin Šimko, Poistenie.sk

Seo pre pokročilích mi dalo viac, ako som čakal. Absolvoval som už viacero podobných školení. Jedno dokonca aj u Mareka Prokopa, českého “seoguru”. Na rozdiel od svojho českého kolegu bol Tibi veľmi ochotný podeliť sa o skúsenosti a rady, ktorými nás dlhé hodiny zásoboval. Myslím si, že každý, kto má seriózny záujem o prácu v riadení webu by mal využiť túto možnosť. Vrelo odporúčam.

Vratislav Doktor, DankaGalik.sk

Kurz SEO II. pokrocile som obsolvoval znacne indisponovany po tazkej nocnej akcii, takze som sa bal ci na prednaske nezaspim. Ale musim povedat, ze sa tak nestalo. Naopak, suhrn stale novych zaujimavych informacii a konstruktivna diskusia prednasajuceho s posluchacmi ma drzala v maximalnom sustredeni. Neslo o ziadnu agresivnu formu tlacenia vlastnych nazorov, ale skor pohodove vysvetlenie podlozene dlhorocnou skusenostou. Po prednaske mali ucastnici kurzu moznost diskutovat nedostatky SEO vlastneho webu. Pre mna celkovo najzaujimavejsie boli informacie z oblasti linkbuildingu a offpage optimalizacie, vratane niektorych pikosiek na odlahcenie atmosfery. Kazdemu nadejnemu optimalizatorovi tento kurz vrelo doporucujem, ale pred nim je dobre zhodnotit vlastnu uroven znalosti SEO a pripadne absolvovat kurz SEO zaklady.

Stanislav Kukučka

Absolvované školenie “Pokročilé SEO” ma prekvapilo. To čo som však očakával tam žiaľ nebolo…bolo tam toho omnoho viac. Od známych termínov, po názorné ukážky z praxe, cez postupy propagácie webu a časti venovanej linkbuildingu až k optimalizácii stránok používajúcich adobe flash technológiu. Na závere workshopu som obdržal návrhy a možné riešenia pre onpage a offpage optimalizáciu na vlastnom webe. Celým školením sa niesli praktické príklady, čo je jeho najväčším plusom.

Martin Ivančík, Mados.sk

Jedno z najlepších školení, aké som kedy absolvoval. Celý kurz v priateľskej atmosfére a pritom na vysokej úrovni. Workshop prakticky od začiatku do konca, pri každej téme užitočné rady na konkrétne témy. Dostal som odpovede na to, prečo náš web “nesídli” na prvých stránkach vo vyhľadávaní a k tomu veľa užitočných nápadov navyše. Môj pohľad na SEO, ktorý predtým spočíval v dodržovaní pravidiel, sa týmto definitívne zmenil. Teraz už viem, že SEO je tvorivá a kreatívna činnosť, ktorá vyžaduje hlavne zdravý sedliacky rozum. Ešte raz ďakujem Tiborovi a želám veľa úspechov.

Marek Sihelský, TravelAgent.sk

Po absolvovaní kurzu SEO som zistil, že mám na svojom webe ešte viac ako dosť práce, pričom pred tým som mal pocit, že moje stránky sú optimalizované celkom fajn. Týmto nechcem kritizovať Tibora za to, že mi pridal robotu na dobrých pár mesiacov :-) , ale naopak som rád, že som sa dozvedel podrobné info o SEO a konkrétne výhrady k môjmu webu. Zrozumiteľne prednesené /aj pre “neprogramátorov”/, zodpovedaná každá otázka, vysvetlené všetky pojmy, množstvo nových informácií a príjemná priateľská atmosféra – vrelo odporúčam.

Martin Hanula, West-Shop.eu

Vyborne skolenie!!! Profesionalny pristup, k veci argumenty, super ukazky, prijemna atmosfera. Kopec novych info. Odporucam vsetkym, ktorych tato problematika zaujima. Este raz dakujem a zelam vela stastia Tibor.

Marián Madara, DOXXbet.com

Kurz “SEO balík Profesionál” nám pomohol zorientovať sa v širokej škále faktorov ovplyvňujúcich umiestňovanie odkazov na web stránky medzi výsledkami vyhľadávania, zároveň ponúkol návod a zaujímavé tipy na to ako web stránky optimalizovať tak aby sa z internetových vyhľadávačov dalo vyťažiť čo najviac relevantných návštevníkov webových stránok našej spoločnosti. Správne optimalizované web stránky ušetria finančné prostriedky spoločnosti ktoré by sme museli vynaložiť na akvizíciu nových klientov inými kanálmi. Navyše, efekt zo správnej optimalizácie webových stránok je dlhodobý.