Základy SEO – optimalizácia pre vyhľadávače I.

Záujem o prihlásenie

Prihlásiť sa môžete na stránke kurzu školiaceho strediska IT Learning Slovakia.

Charakteristika

Školenie Základy SEO – optimalizácia pre vyhľadávače I. je určený pre správcov a majiteľov web stránok, marketingových pracovníkov a začínajúcich SEO konzultantov, ktorí by si radi osvojili teoretické a praktické znalosti o optimalizácii pre vyhľadávače. Kurz vyžaduje aspoň základné znalosti o tvorbe webových stránok (HTML + CSS) a základné znalosti o internetovom marketingu (čo je blog, fórum, banner, PPC, apod.).

Priebeh

Všeobecne o SEO

 • Vyhľadávač – čo je vyhľadávač, druhy vyhľadávačov, úlohy vyhľadávačov, ako vyzerajú Google výsledky a odkiaľ sa tie informácie berú, pre ktoré vyhľadávače optimalizovať?
 • Web stránky – redakčné systémy (potrebné vlastnosti, redakčné systémy zadarmo), ciele web stránok (návštevnosť, konverzie, zisk)
 • Definícia SEO – čo je SEO, čo SEO nie je, optimalizácia pre vyhľadávače vs. optimalizácia pre hľadajúcich ľudí, onpage a offpage optimalizácia, univerzálne white-hat vs. dočasné black-hat SEO, princípy, ako pomocou SEO získať viac konverzií

Onpage optimalizácia

 • Kľúčové slová – čo je kľúčové slovo, princíp long tail, kde hľadať kľúčové slová, nástroje
 • Štruktúra webových stránok – prečo navrhnúť štruktúru pomocou analýzy kľúčových slov, aké podmienky musí spĺňať ideálna štruktúra webových stránok
 • URL – jednotlivé časti URL, SEF URL, výber domény, subdomény, ako majú vyzerať ideálne URL a aké vlastnosti majú dobré URL spĺňať, čo sú a ako ošetriť kanonické URL
 • Title – kde je a prečo je dôležitý, tvorba title-ov (správne používanie kľúčových slov), optimálna dĺžka, zapojenie značky, miera preklikov, štruktúra
 • Meta značky – meta keywords (minulosť!), na čo slúži meta description, ako ho správne tvoriť, iné zdroje popisov vo výsledkoch hľadania
 • Nadpisy – čo sú header tagy H1 až H6, ako správne štruktúrovať text, čo má a čo nemá byť na webovej stránke nadpisom
 • Textový obsah – copywriting, hustota kľúčových slov?, príklady dobrých a zlých textov
 • Obrázky – vyhľadávanie obrázkov, jedinečnosť obrázkov, ako správne popisovať obrázky, iné faktory ako alt atribút?
 • Videá – vyhľadávanie vo videách, ako sa optimalizujú videá?, kde nájsť témy pre videá, faktory pre umiestnenie na Youtube
 • UGC – čo to je, aké formy môže mať?
 • Navigácia po odkazoch – rôzne druhy navigácie, ako ukázať dôležité stránky vyhľadávačom, ako ošetriť stránkovanie, odkazovanie na iné weby

Offpage optimalizácia

 • Offpage optimalizácia – základné rozdelenie offpage faktorov, nie sú to len spätné odkazy
 • Odkazová/Citačná analýza – čo je PageRank, ako sa počíta, ako môže pomôcť, aké iné ranky existujú, popularita vs. kvalita
 • Relevantnosť stránky – priame a nepriame výhody, čo je a čo nie je relevantné, kocitácia
 • Tvar odkazu – prečo je dôležitý, vzťah medzi odkazovanou stránkou a anchor textom, presná fráza vs. širší kontext, alt atribút pri obrázkových odkazoch
 • Umiestnenie odkazu – v ktorých častiach stránok majú odkazy najvyššiu váhu, ako to využiť?

Získavanie spätných odkazov

 • Registrácia do katalógov – čo je to katalóg, slovenské katalógy, proces registrácie
 • Výmena odkazov – čo to je, ako to nerobiť a ako to robiť, ako nájsť potenciálnych partnerov
 • Kupovanie odkazov – odkazy výmenou za peniaze/protislužbu, prečo to nerobiť, ako správne využívať PR články
 • Linkbaiting – čo je linkbaiting, kde hľadať nápady, ako službu/obsah spustiť, príklady
 • Prirodzený linkbuilding – prečo weby odkazujú, aký obsah tvoriť, kde hľadať nápady, oslovovanie potenciálnych odkazovateľov (emailom, sociálnymi sieťami), diskusie (blogy, fóra)
 • Ďalšie možnosti linkbuildingu – súťaže, widgety, zákazníci, apod.

Výsledok

Po absolvovaní školenia budú mať účastníci pomerne dobrý prehľad o SEO. Majitelia a správcovia webov dokážu sami vylepšiť viditeľnosť svojich stránok vo vyhľadávačoch a tým zvyšovať ich návštevnosť a predajnosť. Vedúci marketingoví pracovníci firiem budú schopní lepšie kontrolovať a hodnotiť prácu externých dodávateľov SEO služieb. Toto školenie zároveň slúži ako základ k ďalšiemu samoštúdiu, či absolvovaniu kurzu Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II.

Účastníci si zoberú domov

 • Znalosti
 • Prednášku v PDF formáte
 • SEO odporúčania od Google
 • Zdroje pre online nástroje
 • Zdroje pre ďalšie čítanie a vzdelávanie – slovenské, české a anglické zdroje o SEO, použiteľnosti, prístupnosti, bezpečnosti webových aplikácií a všeobecne o internetovom marketingu

Cena

Cenník
Školenie Doba trvania Cena bez DPH
Základy SEO – optimalizácia pre vyhľadávače I. 1 deň (9:00-15:00) 120,-EUR
Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače II. 1 deň (9:00-15:00) 140,-EUR
SEO balík Profesionál (Základy + Pokročilé SEO) 2 dni (2 x 9:00-15:00) 230,-EUR

Referencie

Patrik Gregor, StyloveByvanie.sk

SEO kurz pod taktovkou Tibora Petáka prekonal všetky moje očakávania. Okrem podrobne a odborne vysvetlenej teórie, oceňujem následne prepojenie na prax. Obsahovo sa kurz dotkol všetkých kľúčových oblastí SEO problematiky, či už to bola analýza kľúčových slov, predstavenie jednotlivých SEO nástrojov, priblíženie “myslenia” Googlu alebo linkbuilding. Tibor je špičkový odborník, ktorého skúsenosti a vedomosti posunú každého účastníka kurzu na vyššiu úroveň. Tento kurz odporúčam všetkými desiatimi a už sa teším na ďalší!

Olívia Lovíšková, Ekobal.sk

Kurz bol celkovo dobre zvládnutý a koncipovaný, lektor ho viedol interaktívnou, otvorenou a zábavnou formou a najmä bol prepojený s praxou, takže o to ľahšie sa prednášané dalo pochopiť. Tento kurz a lektora odporúčam všetkým, ktorí si chcú stránku optimalizovať a spravovať sami, mať tak úplnú kontrolu nad svojím biznisom, tešiť sa potom z výsledku svojej práce a hlavne “nekŕmiť” zbytočne agentúry, ktoré každé SEO nastavujú podľa jednej šablóny bez ohľadu na typ podnikateľského zámeru.

Zuzka Kiššová, Barnys.sk

Po absolvovaní SEO I. som ostala na SEO II., z jediného dôvodu, že človek proste chce vedieť viac a viac, pretože rozprávanie je pútavé, prostredie a prístup veľmi fajn. Za celý kurz nepríde ten moment, keď vám padá hlava na lavicu. A hlavne si odnesiete mnoho poznatkov z praxe, a „podpultových informácií“…, ktoré viete instantne aplikovať pre svoj eshop, preto sa tešíte domov, aby ste mohli mimo pracovnej doby divočieť v prestashope. Zaujímavé je aj poradenstvo a konkrétna diagnostika vášho problému, o ktorom ani nemusíte vedieť, že ho máte. Ešte raz ďakujem a odporúčam.

Katarína Nováková, 3lobit.sk

Z nuly na sto, tak by som opísala, aké malo pre mňa školenie informačný význam. Tibor vedel veľmi názorne a jasne vysvetliť každý aspekt SEO. Na školení nás nútil rozmýšľať a tvoriť. Vedela by som si predstaviť aj týždňové školenie na túto tému.

Andrej Petrík, iStores.sk

Kurz sa mi páčil. Vidno, že lektor vie, o čom hovorí a má v oblasti dlhoročné skúsenosti. Forma kurzu bola presne taká pohodová, akú som očakával. Určite odporúčam.

Ján Tóth, BioPoradna.sk

Keď mám slovami opísať kurz – myslím, že nemá na Slovensku konkurenciu. Niekoľko desiatok marketingových kurzov som už absolvoval… Ten Tiborov je o premyslenom, premakanom systéme, ktorý isto prinesie svoje výsledky. A práve tá premyslenosť a náväznosť sú v jeho prístupe očarujúce, priam fascinujúce. To isté tvrdí aj kolegynka, ktorá bola na školení pred časom :) Tým je povedané všetko.

Jakub Hulín, MladyInzinier.sk

Školenie SEO, ktoré som absolvoval v rámci vzdelávacieho balíku repas bolo pre mňa najkomplexnejším zo všetkých kurzov. Tibor nás za 2 dni zasvätil do SEO problematiky ľahkým úvodom, postupne gradoval až to skončilo pri pokročilých analýzach kľúčových slov, čo väčšina účastníkov kurzu videla po prvýkrát. Najviac ma zaujalo, ako sa analýzou kľúčových slov dokážeme dopracovať k predpokladu percentuálneho výnosu za podmienky, že dané slová bude obsahovať webová stránka obchodníka. Tibora by som rozhodne odporučil ako SEO Experta s príjemným prejavom a ľudským prístupom. Ďakujem.

Marek Kevežda, OdrazajSa.sk

Po absolvovaní školenia SEO s Tiborom som zistil, že je ešte stále čo zlepšovať na našej stránke. Super školenie, ktoré môžem len a len odporúčať. Tibor sa naozaj vyzná. Už sa chystám na ďalšie školenie :-).

Aleš Lettrich

Výborné praktické školenie s množstvom super tipov. Odporúčam každému, kto sa venuje online marketingu a chce preniknúť do tajov SEO. Veď napokon, čo môže byť lepšie, ako mať skill priviesť zadarmo viac potenciálnych zákazníkov na svoj/klientov web?! ;)

Matúš Kašický, KickStart.sk

Lekcie s Tiborom boli na skvelej úrovni. Zaujímave, pútavé a obsahovo bohaté hodiny mi pomohli pochopiť logiku webových stránok, ich správne nastavenie a dôležitosť starostlivosti o ne. Do kurzov som vstupoval ako absolútny amatér v tejto oblasti, ale vďaka všetkým informáciám a pridanej hodnote, ktorú Tibor vložil do každej úrovne kurzu sa mi podarilo vytvoriť osobný blog. Snaha o aplikovanie väčšiny vedomostí zo SEO kurzov priniesla môjmu webu za 20 dní existencie stovky čitateľov, tisíce zobrazení a ako bonus aj postup do finále v súťaži Bloger Roka. Veľmi pekne ďakujem.

Lucia Kniežová, BabyPlay.sk

Toto som potrebovala absolvovat uz davno! SEO som doposial chapala ako samouk a zial mala som chabe a castokrat aj nespravne informacie. Vdaka Tvojmu skoleniu SEO I. a SEO II. sa mi zrazu otvorili oci a zacala som chapat suvislosti. Zrazu vidim chyby aj na svojom webe www.babyplay.sk a veru mam co robit, aby som vsetko dala doporiadku. V kazdom pripade bolo toto skolenie pre mna prinosom a odporucam ho vsetkym, ktori su samouci podobne ako ja a informacie o SEO maju len z “guglenia” po nete ;), resp. z dobrych rad kamaratov – SEO neprofesionalov. Tibor, dakujem velmi pekne za Tvoj profesionalny a zaroven priatelsky pristup. Na skoleni som sa citila prjemne a som vdacna za Tvoju ustretovost a ochotu veci vysvetlovat aj opakovane. Svoju robotu si robis viac nez dobre! ;)

Jozef Zelizňák, Bubo.sk

Ako človek zodpovedný za internetovú prezentáciu najväčšej cestovnej kancelárie na poznávacie zájazdy na Slovensku som si prišiel na kurz zrekapitulovať znalosti získané svojpomocne a vlastným štúdiom. Kurz ma veľmi príjemne prekvapil. Zíde sa ľuďom, ktorí so SEO len začínajú, ale veľa si tu nájdu aj skúsení. Odporúčam všetkými desiatimi.

Ľuboš Beňa, ShopMarket.sk

Absolvoval som dve školenia Tibora Petáka “Základy SEO – optimalizácia pre vyhľadávače”. Poznatky o SEU som v minulosti čerpal hlavne zo zdrojov z internetu. Na školení som zistil, že moje postupy boli celkom “správne” ale 70% úkonov som robil zbytočne a neodborne. Tak sa do toho pustím od začiatku.

Jana Piačeková

Veľmi kvalitná výučba a cenné informácie pre online marketing. Autor je špičkovým odborníkom v oblasti SEO, preto každá jedna minúta výučby bola efektívne strávenou! Veľmi pekne ďakujem!

Adam Bako, Digisys.sk

Ďakujem za naozaj kvalitné kurzy. Tibor je odborník z praxe a nezaskočila ho žiadna otázka o SEO. Odporúčam skutočne každému, kto pracuje s webom, či už ako developer, v online marketingu, ako prevádzkovateľ webu alebo online predajca.

Juraj Lehotay, DobraPlavba.sk

Ako zamestnanec nemenovanej velkej firmy mam siroke moznosti zucastnovat sa na skoleniach a teda mam s cim porovnavat. Osobne som bol prekvapeny (milo), neformalnym pristupom, a vobec celym priebehom skolenia. Iste to bolo sposobene aj tym, ze v danej teme
nepracujem a teda boli to pre mna nove a velmi zaujimave informacie. Netusil som ze problematika SEO je az taka dolezita a az tak daleko je treba zajst na jej zabezpecenie. Osobne ma mrzi, ze som si nenaplanoval aj druhu cast skolenia, dufam ze sa mi to v buducnosti podari.

Martina Krasňanová

Balík kurzov SEO s Tiborom boli najkvalitnejšie školenia, aké som kedy absolvovala. Veľmi dobre spracovaný kurz čo do koncepcie, obsahu a podania informácií. Lektor je na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem konkrétne praktické ukážky a tiež spracované materiály, ktoré sme ku kurzu obdržali.

Silvia Žiaková, CaneaCreativ.sk

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný, Tibor nám naozaj vysvetlil celú problematiku SEO, čomu sa vyhnúť, na čo si dať pozor a mala som pocit, že naozaj profík v obore nám prezrádza svoje know-how, čo si veľmi cením, nakoľko je to veľmi zriedkavé. Môžem bez okolkov povedať, že tento kurz mi dal viac ako 3 roky štúdia marketingu, pretože Tibor nám doslova vysvetlil, ako to je v praxi. Veľmi dúfam, že bude pokračovanie, ktorého sa s radosťou zúčastním a opäť dozviem niečo nové. Ďakujem.

Alica Simanová, StyleZuzana.sk

Zúčastnila som sa na 2-dňovom SEO školení (Základy SEO a Pokročilé SEO – optimalizácia pre vyhľadávače), ktoré viedol skúsený špecialista na SEO p. Tibor Peták. Tibor nám zrozumiteľným a fundovaným spôsobom vysvetlil princípy fungovania SEO, Na dokreslenie konkrétnych situácií použil príklady a citácie z praxe, ktoré mi pomohli pochopiť, čo je všetko potrebné pri “vyľaďovaní” optimalizácie svojej stránky pre vyhľadávače. Určite odporúčam jeho kurzy všetkým, ktorí sa chcú detailne oboznámiť s problematikou SEO.

Miroslav Nikodémus, Slovaktual.sk

Po dvojdňovom školení SEO Profesionál mám vďaka Tiborovi lepšiu predstavu, ako vybudovať a udržiavať prístupný a použiteľný web. Ako čistým spôsobom zviditeľniť naše okná a dvere skutočne relevantnej skupine hľadajúcich. Ako robiť web hlavne pre ľudí a popritom myslieť na vyhľadávače. Ktoré faktory SEO sú kľúčové, a ktoré majú zanedbateľný vplyv. Veľmi oceňujem Tiborov prístup, praktickú ukážku rozboru kľúčových slov a výpočtu ich skutočnej hodnoty. Potešilo ma tiež okamžité zaslanie prezentácie, xls súboru a ďalších študijných tipov mailom. Teším sa na plánovaný workshop.

Lucia Henčelová, UniversalConsulting.sk

Školenie Základy SEO s Tiborom mi jednoznačne pomohli. Už na druhý deň po školení sme začali implementovať nové poznatky do praxe. Často krát malá zmena prinesie veľký výsledok, len treba vedieť ako na to. Presne o tom bolo toto školenie, ktoré vôbec nebolo len o teórii ale naopak práve o konkrétnych príkladoch, dokonca aj čo sa týka našej firmy priamo. K školeniu vnímam ako pridanú hodnotu práve túto konzultáciu, tipy a možnosť klásť konkrétne otázky. Ochotu Tibora, profesionalita, prístup a celková atmosféra na školení si zaslúži známku 1*. Teším sa na Pokročilé SEO II.

Alexandra Peráčková, Translata.sk

V Bratislave som mala možnosť absolvovať viacero SEO školení či školení zameraných na Online marketing. Ani jedno školenie však nebolo natoľko prínosné ako školenie s Tiborom. Skutočná hodnota školenia je praktickosť informácií, ktoré nám sú podané a jediné praktické informácie, doslova technické údaje a príklady, ktoré prevyšovali čistú teóriu sa mi dostali zatiaľ iba od Tibora. Dúfam, že v dohľadnej dobe pridá k 1 dňovým školeniam ešte detailnejšie viacdňové workshopy.

Katarína Štulajterová, PelechPrePsa.sk

So školením SEO, na kt. prednášal Tibor som bola veľmi spokojná. Ocenila som hlavne možnosť riešiť aj praktické a konkrétne otázky počas semináru. Na to, že Tibor sa živí ako SEO konzultant nám zo “svojej kuchyne” možno prezradil až priveľa.

Juraj Čarnecký, Metrik.sk

Mal som už niekoľko ročné skúsenosti s tvorbou webov a ich optimalizovaním, ale Tiborove školenie mi v mnohom otvorilo oči. Som rád, že som sa dozvedel ako skutočne SEO funguje a načo si dať pozor, alebo naopak čo robiť pre kvalitnú web stránku. Aktuálne a vynikajúce školenie. Na všetko čo som potreboval vedieť, som dostal aj odpoveď. Odporúčam začiatočníkom aj pokročilým.

Ľubomír Orság, Bohatstvo-prirody.sk

Dvojdňové školenie SEO profesional hodnotím ako veľmi efektívne a prínosné pre ďalšie smerovanie nášho projektu. Dostal som veľa predmetných a konkrétnych odporúčaní priamo na môj projekt ako aj samozrejme vysoko cenné rady pri internet marketingu. Pánovi Petákovi ďakujem a každému vrelo odporúčam.

Branislav Škorec, TvojeUbytovanie.sk

Kurz SEO – optimalizácia pre vyhľadávače s Tiborom bol vynikajúci a osobne som si z neho zobral veľmi veľa skúsenosti a nových poznatkov. Kurz SEO odporúčam úplne každému. Tiborovi patrí veľká vďaka za profesionalitu a kvalitu!

Jana Michalčíková, VaseKuchyne.sk

So školením Základy SEO som maximálne spokojná. Výborný úvod do problematiky SEO aj pre ozajstných začiatočníkov. Všetky základné pojmy, princípy a techniky boli vysvetlené vyčerpávajúco. A vďaka názorným ukážkam a príkladom bolo školenie nielen o teoretických znalostiach, ale práve aj o možnostiach ako ich využiť v praxi. Po absolvovaní školenia mám k dispozícií mnoho nápadov ako s webstránkou začať viac pracovať. Ďakujem.

Dana Marková, DekoShop.sk

Po absolvovaní školenia som bola šokovaná, koľko nových informácii som sa dozvedela, ktoré som ale bohužiaľ už dávno mala mať od svojich doterajších SEO poradcov, s ktorými som doteraz spolupracovala. Som spokojná s investíciou do tohto kurzu, len škoda, že som nezvolila poradie najprv kurz a až potom platené SEO poradenstvo. Asi by som čo to ušetrila a výsledky by boli určite lepšie. Kurz vrelo odporúčam aj tým, ktorí si myslia, že o SEO čo to vedia, aj tým, ktorí sa zverili do rúk „špecialistom“ na SEO tak ako ja. Bohužiaľ, nie je špecialista ako špecialista. Na nášho prednášajúceho Tibora Petáka sa aj po mojich doterajších skúsenostiach v budúcnosti rada a s dôverou obrátim, keď budem potrebovať vylepšiť pozície.

Michal Zuber, NevilleWeb.sk

Excelentné vedomosti a skúsenosti. Ako takú predstavu som mal, že aké odborné znalosti Tybi podá zo svojich skúseností, ale jeho odprednášané školenie bolo nad moje očakávania. Som mu nesmierne vďačný za názornú ukážku rozboru kľúčových slov. 100% súhlasím s jeho výrokom, že najväčšia chyba je nespraviť si rozbor kľúčových slov a nevyužiť ten potenciál long tail-u. Po absolvovaní školenia sa mi potvrdilo, že ako v Čechách je SEO guru pán Prokop, tak u nás na Slovensku je SEO gurum pán Peták. :)

Katarína Kriegerová, Medmark.sk

Chcela by som sa poďakovať za skvelú organizáciu SEO školenia s množstvom pre mňa nových nápomocných informácií a nápadov, ktoré verím, že mi do budúcna uľahčia prácu. Školenie som vnímala pozitívne a pokúsim sa updatovať stránky našej spoločnosti Medmark, podľa spomínaných nástrojov. V budúcnosti by som rada využila i prakticky služby Tiborovej spoločnosti v súvislosti so SEO pri príprave nových projektov.

Miroslav Meňhart, RealityProfesionalne.sk

Keď som ako majiteľ firmy začal pred časom uvažovať o svojom novom webe, dostal som sa aj k informáciám o SEO. Už vtedy som začal tušiť, že SEO je niečo, čomu väčšina ľudí zatiaľ nerozumie (našťastie J), pre úspešný web je neodmysliteľné a pre jeho majiteľov odteraz sústavná a pravidelná zábava. A tak miesto toho, aby som za SEO platil niekomu nemalé sumy, ktorých účelnosť by som si aj tak nevedel skontrolovať, rozhodol som sa tomu porozumieť sám.

Školenie „SEO balík Profesionál“ v podaní Tibora ma zaujalo pragmatickým výkladom, podalo mi kompletne a všetko najlepšie to, čo na slovenskom trhu je k dispozícii. A dokonca viac, ako som v tomto momente schopný aplikovať v praxi. Najväčšiu výhodu ale vidím v tom, že Tibor je tu naďalej pre mňa/nás a pri ďalšom napredovaní sa môžem kedykoľvek naň obrátiť o radu alebo o pomoc. A tú budem istotne potrebovať. Bol by som rád, keby školenia podobného zamerania organizoval naďalej.

Mária Mlynarčíková, Prolingo.sk

Témou SEO sa ako autodidakt zaoberám už asi rok. Rôznych informácií je na internete dostupných mnoho, ale až na kurze som si dokázala vytvoriť ucelený obraz a pochopiť mnohé informácie, ktoré som doteraz prijímala bez kontextu. Tibor Peták presvedčivo hovorí o veciach, ktorým naozaj rozumie a to tak, že mu porozumejú aj ľudia s veľmi základnými znalosťami z oblasti IT.

Martin Babic

Oba kurzy, ktoré odprednášal Tybi, boli pre mňa veľmi poučné. Dozvedel som sa veľa užitočných informácií, ktoré ma posunuli o ďalší krok vpred v tejto oblasti. Dôležitá pre mňa bola aj uvoľnená, veselá a priateľská atmosféra, v ktorej sa celý kurz niesol. Tybi bol pohotový a nezaskočila ho prakticky žiadna otázka. Je vidieť, že v tom, čo robí, je odborník a preto tento kurz určite odporúčam každému.

Zuzana Nagyová, SueWeb.sk

Keďže som nedávno začala s profesionálnou tvorbou webových stránok, bolo nanajvýš vhodné dozvedieť sa podrobnejšie o možnostiach dobrej a efektívnej optimalizácie stránok.
Rozhodla som sa využiť práve kurz Tibora Petáka, vďaka ktorému som nadobudla prehľad o všetkých dostupných možnostiach optimalizácie, ako aj možnosti konkrétnej aplikácie tak pre vlastné stránky, ako aj pre realizáciu stránok mojich klientov. Na kurze oceňujem vysokú odbornosť v danej oblasti, konkrétne príklady použitia a otvorený a priateľský prístup. Rada sa zúčastním prípadného pokračovania.

Patrik Pavlenda, SvetOkien.eu

So školením som nadmieru spokojný!!! Príjemná atmosféra, profesionálny prístup, skvelé ukážky a veľa nových zaujímavých informácií. Dozvedel som sa všetko, čo som potreboval vedieť. Odporúčam všetkým, ktorých SEO praktiky zaujímajú. Ďakujem.

Juraj Húšek, Texprint.sk

Vďaka za kurz. Je vidieť, že ho prednáša odborník, lebo dokázal odpovedať prakticky na všetko, čo má aspoň malý súvis so SEO a hneď doložiť príkladom. Ak stihnem tento mesiac, prídem na SEO II.

Miloš Sidor

Tieto dva kurzy SEO odprednášané pánom Petákom boli pre mňa veľmi poučné a plné informácií, ktoré som na predošlom kurze SEO s lektorom z Čiech nedostal. Veľmi sa mi páčilo spojenie teórie s praxou s prechádzaním jednotlivých webstránok účastníkov a objasnení čo stránke chýba. Nestal sa síce zo mňa síce SEO špecialista, avšak začínam lepšie chápať súvislosti a pomaličky vídim aj prvé úspechy, ktoré som dosiahol najmä vďaka znalostiam z týchto dvoch kurzov. Rozhodne by som navštívil aj tretie pokračovanie!

Marek Sihelský, BigTravel.sk

Po absolvovaní kurzu SEO som zistil, že mám na svojom webe ešte viac ako dosť práce, pričom pred tým som mal pocit, že moje stránky sú optimalizované celkom fajn. Týmto nechcem kritizovať Tibora za to, že mi pridal robotu na dobrých pár mesiacov :-) , ale naopak som rád, že som sa dozvedel podrobné info o SEO a konkrétne výhrady k môjmu webu. Zrozumiteľne prednesené /aj pre “neprogramátorov”/, zodpovedaná každá otázka, vysvetlené všetky pojmy, množstvo nových informácií a príjemná priateľská atmosféra – vrelo odporúčam.

Martin Hanula, West-Shop.eu

Vyborne skolenie!!! Profesionalny pristup, k veci argumenty, super ukazky, prijemna atmosfera. Kopec novych info. Odporucam vsetkym, ktorych tato problematika zaujima. Este raz dakujem a zelam vela stastia Tibor.

Marián Madara, DOXXbet.com

Kurz “SEO balík Profesionál” nám pomohol zorientovať sa v širokej škále faktorov ovplyvňujúcich umiestňovanie odkazov na web stránky medzi výsledkami vyhľadávania, zároveň ponúkol návod a zaujímavé tipy na to ako web stránky optimalizovať tak aby sa z internetových vyhľadávačov dalo vyťažiť čo najviac relevantných návštevníkov webových stránok našej spoločnosti. Správne optimalizované web stránky ušetria finančné prostriedky spoločnosti ktoré by sme museli vynaložiť na akvizíciu nových klientov inými kanálmi. Navyše, efekt zo správnej optimalizácie webových stránok je dlhodobý.

Peter Žídek

Ďakujem za kurz “Základy SEO”, ktorý bol naozaj výborne a hlavne zajímavo prednesený, miestami aj zábavný :) Všetky otázky boli zodpovedané a vysvetlené a konečne viem o SEO viac, oveľa viac. Ľutujem iba to, že som nestihol aj druhý kurz Pokročilé SEO.